Image

ТОВ «Охтирська молочна промислова компанія «Славія» - одне з найбільших стабільно працюючих підприємств молочної промисловості в Україні. Це сучасне, прогресивне підприємство, яке виготовляє продукцію високої якості, що підтверджується як багатьма нагородами спеціалізованих виставок та конкурсів, так і народним визнанням.

Завдяки застосуванню нової сучасної техніки високій організації праці, впровадженню нових технологій та поєднанню інноваційних та традиційних рецептур, компанія сьогодні випускає продукцію з високоякісного молока, одержаного в екологічно чистих сільських районах Сумської та Харківської областей України.

Image
Image

Асортимент  продукції ОМПК «Славія», відомий українським споживачам під ТМ «Сири Бурлука», "Славна і Ко", «Ах, молоко», «Пепе»  та "Охтирський Cмак", щорічно поповнюється новими якісними видами твердого та плавленого сиру, масла, спредів, сметани  та молочних десертів.

В сфері переробки молока та виробництва  молочної  продукції  ОМПК «Славія» - з 2004 року.  На сьогодні «Славія» - це група компаній, в структурі якої  три сучасних молокопереробних підприємства, які сертифіковані за Міжнародним Стандартом ISO 22000:2007. На підприємствах також запроваджена система якості HACСP. Система НАССР (від англ. - Hazard analysis and critical control points) включає аналіз небезпечних чинників та критичних точок контролю, забезпечує безпеку продуктів харчування від хімічних, біологічних та фізичних факторів, а також систематизує по-площині наукових і технологічних досягнень для планування, контролю та документального підтвердження безпеки продуктів харчування. Цю систему застосовують практично в усьому цивілізованому світі. Її впровадження вимагає від виробників законодавство США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.
Image
Image
Image

Для збору сировини, перевезення молока та доставки готової продукції заводи холдингу «Славія» використовують понад сто одиниць власної сучасної автотехніки.

Якість сировини та готової продукції постійно перевіряється у власних виробничо-вимірювальних та мікробіологічних сучасних атестованих лабораторіях.

Image

На сьогодні географія продажу продукції ТОВ "ОМПК "Славія" охоплює не лише Україну, але й понад 30 країн Близького зарубіжжя, Азії та Африки.

Image
Image
© 2024 OMPK. All Rights Reserved.